Austrālijas policija pirmdien paziņoja, ka aizturējusi kādu vīrieti par četru cilvēku saduršanu ar nazi baznīcā Sidnejas rietumos.

Cietušie guvuši "dzīvību neapdraudošus ievainojumus", un viņiem sniedz palīdzību ātrās palīdzības brigādes, pavēstīja policija.

Ātrās palīdzības dienests paziņoja, ka tiek sniegta palīdzība četriem vīriešiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Uzbrukums notika dievkalpojuma laikā pilsētas rietumos.

Kāds vīrietis piegāja pie altāra, pacēla labo roku un ar nazi iedūra sludinātājam, izraisot paniku draudzes locekļu vidū.

Asīriešu ortodoksālās pareizticīgās baznīcas priesteris Mar Mari Emanuels ir populārs mācītājs, kuram ir liels skaits sekotāju sociālajos tīklos. Viņš zināms kā antivakseris un homofobs. 

Iespējams, uzbrucējs bija radikālā islāma pārstāvis, kurš reaģēja uz priestera kritiskajiem izteikumiem par islāmu, ziņo vairāki avoti. 

Uzbrukums priesterim Sidnejā.

ziņots, sestdien vienā no Sidnejas iepirkšanās centriem ar nazi bruņots uzbrucējs noslepkavojis sešus cilvēkus.

Uzbrukums notika plašajā tirdzniecības centrā "Westfield Bondi Junction", kuru, kā jau sestdienas pēcpusdienā, bija pārpildījuši pircēji.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.