Pasaules kausā biatlonā Estešundā 4x7,5 km stafetē vīriem Latvijas kvartets tika apsteigts par apli un palika pēdējā – 20. vietā.

Latvijas biatlonistiem neizdevās jau pats sacensību sākums, jo komandas jaunākais dalībnieks Renārs Birkentāls pirmajā šaušanā nopelnīja vienu soda apli, automātiski esot pēdējam. Cepuri nost, bet stāvus šaušanā Renārs bija nekļūdīgs un līdz stafetes nodošanai spēja noķert konkurentu no Lietuvas, tāpēc Edgars Mise distancē devās no 19. pozīcijas.

To viņš nenosargāja, jo distancē bija krietni lēnāks par Lietuvas līderi Vitautu Stroliu, un drīz vien Latvija atkal bija pēdējā. Savukārt trešajā etapā Aleksandrs Patrijuks pēc savas otrās šaušanas tika apsteigts par apli, sacensības Latvijai noslēdzot un komandas līderim Andrejam Rastorgujevam tā arī netiekot pie teikšanas. Uzvarēja Norvēģija, kam līderpozīciju nodrošināja Juhaness Tingnēss Bē, otrā palika Francija, bet trešā Vācija, uzvarētājiem zaudējot attiecīgi 20 un 50 sekundes. Šodien sievietēm un rīt vīriešiem notiks sprinta sacensības, svētdien iedzīšana.