Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” uz sarunu ir aicinājusi mūziķi Horenu Stalbi, lai noskaidrotu, kā viņam klājas pēc uzbrukuma Dobelē. Lauztās kājas dēļ viņš šobrīd saskaras ar grūtībām pārvietoties un ir kļuvis empātiskāks pret cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai arī piedzīvotais atstājis rūgtu pieredzi, Horens neslēpj, ka turpinās palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem.

Reklāma

“Es gribētu, lai visi saprot – ja tu boksā kādam iesit un viņš nokrīt, tad tev par to iedod medaļu. Bet ja tu iesit kādam uz ielas un viņš nokrīt, tevi ieliek cietumā. Šis būtu cilvēkiem jāliek aiz auss, un ja viņiem nepietiek līdzcietības un empātijas, tad varbūt tas viņus varētu atturēt,” stāsta Horens.

“Šiem puišiem šis nav pirmais konflikts, bet vienmēr viņi ir tikuši sveikā cauri. Es to saku bez jebkāda ļaunuma. Jaunākajam sitējam ir tikai 20 gadi, un lai man ienāktu prātā iesist cilvēkam, kurš ir 30 gadus vecāks par mani... Nu tur ir jābūt īpašai domāšanai.”

Horens atklāj, ka, kaut arī varmākam cietumu nenovēl, sitējam draudot 3 gadu ilgs cietumsods.

Plašāk skaties video:

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.