Atrast ceļu vienam pie otra arī pēc vairāku gadu kopdzīves ir izaicinājums. Lai arī tas izklausās klišejiski, attiecības ir darbs, kas prasa uzmanību, cieņu un savstarpēju kompromisu meklēšanu. Jaunajā 360TV un izklaides platformas "Tet TV+" attiecību šovā "Mīlas nometne" pāri restartēs savas attiecības un ar dažādiem pārbaudījumiem piešķils tām dzirksteli.

Tas viss norisināsies saulainajā Gruzijā. Pie televīzijas skatītājiem "Mīlas nometne" nonāks jau 9. februārī, katru piektdienu plkst. 20.50, bet īpaši ekskluzīvās sērijas varēs vērot "Tet TV+".

Attiecību šova sākumā uz Gruziju dosies pieci savā starpā nepazīstami pāri ar atšķirīgām problēmām. Eksperti, kas spēj palīdzēt attiecībās, Arturs Šulcs un Aina Poiša, šajā ceļojumā būs viņu padomdevēji un lielākie kritiķi no malas, lai dienas beigās sniegtu noderīgus padomus attiecību uzlabošanai. Ģimenes psihoterapeite Aina Poiša atzīst, ka šovs ir vajadzīgs ilgstošās attiecībās esošiem pāriem, kuri viens otru ir pazaudējuši ikdienas skrējienā.

"Skatītāji varēs noskatīties uz realitāti, kāda veidojas tad, kad iemīlēšanās fāze ir beigusies un sākusies nākamā, kur vajadzīga attiecību atjaunošana ar romantikas pieskārienu, māka strīdēties labākā gaisotnē, satuvināšanās un vienam otra pieņemšana. Ja attiecības vēlas saglabāt, jātrenējas pieņemt šo otro fāzi," saka Aina Poiša.

Divpadsmit raidījumu laikā pāri kopā ar ekspertiem pieskarsies dažādām tēmām, viens otram atklājot emocijas un noklusētos pārdzīvojumus. Pirmā raidījuma tēma būs veltīta romantikai un kā to atgūt, kad iemīlēšanās fāze ir beigusies. Aina min: "Romantikas otrais līmenis tiek atjaunots ar atbildību un pienākumiem, kas kļūst par prioritāti. Jau pirmajā pārbaudījumā skatītājiem būs iespēja redzēt, cik pāri viens otru patiesi pazīst un kā viņi izpauž romantiku."

Pāri tika izvēlēti ar atšķirīgām, bet ļoti izplatītām attiecību problēmām. Viens no pāriem izvēlas par problēmām klusēt un labāk spēlēt galda spēles, kāds cits ilgstoši dzīvo kopā, bet vēl nav gatavi spert nākamo attiecību soli – kāzas. Pirmajā šova piecniekā būs arī viendzimuma pāris, kas šova veidotājiem un ekspertiem radīs šaubas, vai attiecības tiešām ir īstas, vai tomēr tikai spēle? Dienas noslēgumā pāri sēdīsies pie ugunskura un lems, kuram jādodas mājās un pašiem jārod iespēja atjaunot attiecības.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.