Izdota Latvijā pazīstamā biškopja un pētnieka Jura Šteiseļa grāmata "Biškopība", kas ir vērtīgs ieguvums gan pieredzējušiem biškopjiem, gan iesācējiem, kas vēlas apgūt biškopību. 


Reklāma

Juris Šteiselis ir pieredzējis biškopis un pētnieks ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Viņš ir Latvijas Biškopības biedrības padomes priekšsēdētājs un ir regulāri sniedzis lekcijas un konsultācijas par biškopību.


Valters Brusbārdis, LBB pētnieks un valdes loceklis: "Jaunā grāmata ir kas īpašs! Tā ir mūsdienīga, ar ļoti plašu šodienas cilvēka izpratnei atbilstošu informāciju gan par medus bites sistemātiku, bioloģiju, bišu saimes uzbūvi, gan praktiskiem darbiem dravā, gan bišu saimes slimībām un citām vērtīgām tēmām. Grāmata ir skaisti noformēta. Tekstu bagātīgi papildina fotoattēli un shematiski zīmējumi, kas lasītājam palīdzēs uztvert tekstuālo materiālu. Ievērību raisa arī fakts, ka latviešu valodā šāda apjoma un kvalitātes grāmatu biškopībā beidzamo reizi publicēja vairāk nekā pirms pusgadsimta."


Ikviens biškopis grāmatu varēs saņemt bez maksas LBB birojā vai pasūtīt LBB e-veikalā (stropsveikals.lv). 


Grāmata finansēta no Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskā plāna 2023.–2027. gadam intervences pasākuma "Biškopju un biškopju organizāciju konsultāciju pakalpojumi, tehniskā palīdzība, apmācība, informācija un paraugprakses apmaiņa, tai skaitā izmantojot tīklošanu".


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.