Partly cloudy 11 °C
S. 14.04
Gudrīte, Strauja

ABONĒŠANA

Lielais Loms + e-izdevums + LASI.LV | e-žurnāls Mednieks Makšķernieks
Digitālais komplekts

Lielais Loms + e-izdevums + LASI.LV | e-žurnāls Mednieks Makšķernieks

JAUNUMS! Digitālais komplekts. Iekļauts: drukātais izdevums + digitālajā ierīcē ērti lasāms e-izdevums + e-žurnāls "Mednieks Makšķernieks".

Makšķerēšanas tematikai veltīts žurnāls. "Lielo Lomu" būs interesanti lasīt ikvienam makšķerniekam – gan tiem, kas šo vaļasprieku iepazinušu pavisam nesen, gan arī tiem, kas sevi uzskata jau par profesionāļiem. Žurnāls skaidro un iepazīstina ar likumu izmaiņām, par kuram būtu jāzina ikvienam makšķerniekam, īpaša uzmanība pievērsta inventāra, ekipējuma jaunumiem. Žurnāla "Lielais Loms" autori ir jau pieredzējuši Latvijas makšķernieki, kas dalās savā pieredzē, sniedz padomus, ieteikumus, kā izvairīties no kļūdām un, protams, dalās arī ar saviem lomiem. Žurnāls iznāk reizi divos mēnešos.

E-žurnālā “Mednieks Makšķernieks” saņem aktuālo informāciju par jaunumiem medību pasaulē, likumiem, medību aprīkojumu, makšķerēšanas gudrībām, meža zvēru dzīvi un copes aprīkojumu.

  • Ērtāk. Izvēlies Dalīto maksājumu. Abonē, saņem visu gadu, automātiskais maksājums reizi mēnesī. Piedāvājums spēkā, abonējot 4 mēnešiem un ilgāk.
  • Iegādājies žurnāla abonementu kā dāvanu. Lejuplādē dāvanu karti!

Abonementa varianti

Unikāls piedāvājums. Izdevīgs ģimenei.