"Infiray Latvija" galvenokārt sliecas uz produktiem un aksesuāriem, kas saistās ar medībām un visu, lai atvieglotu šo procesu, bet šoreiz stāsts nedaudz ārpus medību laukiem – par došanos uz medībām un no medībām, vienkārši par ceļu vēlā vakarā, miglainā vai lietainā laikā, par izvairīšanos no dzīvniekiem/cilvēkiem/automobiļiem, kas atrodas ceļa malā un neļauj sevi saskatīt!

Reklāma

Infiray NV2 nakts redzamības kamera uzstādāma jebkuram automobilim, jo komplektā nāk stiprinājums, kurā ievieto kameru, tad ar garo vadu savieno kameru un paneļa ekrānu, ekrānu pieslēdzot pie 12 V piepīpētāja! Tieši tik vienkārši un ātri tu vari uzlabot savu pieredzi uz ceļa sliktos laikapstākļos! Kamera uztvers līdz 200 m un pat veiks skaņas brīdinājumu, ja tai radīsies aizdomas par sadursmi.

Komplektācija.

Telefons kā termokamera – kas tas?

Mazās kabatas termokameras, der gan Iphone, gan Android lietotājiem.

No Infiray Latvija tirdzniecības datiem par pagājušo gadu varam spriest, ka ar augošu tendenci Latvijas tirgū ir šīs mazās kabatas termokameras, kam atšķirībā no konkurenta Flir nav iebūvēts akumulators, un tas mums ir ļoti liels pluss. Kameras der gan Iphone lietotājiem, gan Android lietotājiem, savienojot atveras lietotne, kurā vēl ir iespējams spēlēties ar uzstādījumiem – ieslēgt, lai kamera rāda temperatūru, lai atrod karstāko punktu, mainīt attēla kvalitāti. Kamerai liels pluss – manuāli pieregulējams fokuss.

Lietotnē ir iespējams spēlēties ar uzstādījumiem.

Noderēs mirkļos, kad ierastajai termokamerai nosēdies akumulators, noderēs asinspēdu meklēšanai, dzīvojamo telpu siltuma zudumu novērošanai un, kā pēdējā laikā pierādījies, noderēs arī elektronikai veikt detektāciju! Mazs ķīķeris, ko viegli paņemt kabatā un izmantot nepieciešamības gadījumā gan medībās, gan ikdienā!

Raksts sagatavots sadarbībā ar InfiRay Latvija

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.