Sešu uzvaru sērija NBA čempionātā pārtrūka Bostonas "Celtics" komandai, kas ar 118:121 papildlaikā pretinieku laukumā atzina Šarlotas "Hornets" pārākumu.

Porziņģis 34 ar pusi minūtēs guva 17 punktus, neveiksmīgi uzbrūkot no trīspunktu metienu līnijas (1/8), kā arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas zem groziem. Bostona divas minūtes pirms pamatlaika beigām bija vadībā ar +9, taču pamanījās izsēt pārsvaru un beigās papildlaikā arī zaudēt.

"Svarīgos brīžos neapturējām pretiniekus aizsardzībā, kas viņiem ļāva palikt spēlē un beigās arī atspēlēties,"

atzina Porziņģis. "Celtics" ar 11 uzvarām 14 spēlēs joprojām ir pirmajā vietā Austrumu konferencē un arī visā līgā.