Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 5. līdz 11. februārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Piemērots brīdis sākt ko jaunu un, ja tas nepieciešams, mainīt līdzšinējās prioritātes. Ar apkārtējo sabiedrību konfliktēt nevajadzētu.

Vērsis

Visam vajadzētu iet kā pa sviestu, taču nevajadzētu ļauties vieglprātībai un pārvērtēt savas spējas.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču var izrādīties, ka vismaz liela daļa no tiem ir būvēti smiltīs. Pirms sākt ko jaunu, viss jāapdomā.

Vēzis

Emocijas var ņemt pārsvaru pār prāta slēdzieniem, tādēļ pašu svarīgāko lēmumu pieņemšanu labāk atlikt un censties domāt pozitīvi.

Lauva

Viņai ieteicams mierīgi turpināt iesākto un neļauties acumirkļa kaprīzēm un iegribām. Jaunus pienākumus labāk neuzņemties.

Jaunava

Planētas sekmē visu veidu interesi par līdz šim nezināmo un neizpētīto, labvēlīgs laiks redzesloka paplašināšanai.

Svari

Nopietnām darīšanām un svarīgu lēmumu pieņemšanai var traucēt pārlieka vieglprātība un optimisms, tāpēc šīs lietas labāk atlikt.

Skorpions

Viņš ir pilns enerģijas un cenšas piepildīt savus sapņus. Ja vien negadīsies kas negaidīts, lielā mērā tas viņam arī izdosies.

Strēlnieks

Viņš ir sasniedzis lielāko tiesu no līdz šim gribētā, un planētas noskaņo uz mierīgu atpūtu. Neiekavēt kārtējos darbus!

Mežāzis

Viņš mierīgi veic kārtējos darbus, taču domā arī par nākotnes plāniem un atrod kādu brīdi atpūtai.

Ūdensvīrs

Daudz jaunu ideju, nodomu un atklāsmju, kas lieti noderēs nākamajiem darbiem. Pašlaik gan labāk pievērsties to plānošanai.

Zivis

Lēmumu pieņemšanā palīdzēs intuīcija, bet to izpildē – zvaigžņu dāvātā enerģija, kuras šonedēļ būs vairāk nekā citkārt.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.